Asber USA ACBR-52-60: Chef Base Refrigerated Equipment Stand with Extended Top and Drawers
Price:
We're Online
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Asber USA AEF-50-S: 50 lb. Floor Model Gas Fryer with (3) Burners, Stainless Steel Fry Pot and 6" Legs
Asber USA ACBR-72: Premium Refrigerated Chef Base with Side-Mounted Refrigeration
Similar Products
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • (19056903) Chef Base Refrigerated Equipment Stand
  • 60" W
  • extended top
  • side-mounted self-contained refrigeration
  • electronic control
  • temperature range 32° F to 41°F
  • (2) drawers
  • (2) 12" x 20" pan capacity per drawer
  • (pans sold separately)
  • marine edge top
  • stainless steel construction
  • 5" casters (2 with brakes)