Asber USA AEMR-G12-B4-36: 36" Gas Restaurant Range with 12" Griddle and 30K BTU Burners
Price:
We're Online
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Asber USA ABBC-24-60G: 62" Slim Line Back Bar Cooler with Self-Contained Refrigeration for Ultimate Beverage Storage
Similar Products
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Restaurant Range
  • gas
  • 36"
  • (4) 30.000 BTU open burners
  • removable cast iron grates
  • (1) 12" griddle
  • 3/4" thick plate
  • manual controls
  • full width grease trough
  • standard oven base
  • stainless steel high shelf with reinforced backguard riser
  • pressure regulator
  • stainless steel front
  • sides
  • backguard & landing ledge
  • 6" adjustable steel feet