Hatco ALLIN1-24 Flav-R-Shield Food Shield Portable Adjustable Collapsible 24W x 14D Clear Acrylic Aluminum
Price:
935.00
We're Online
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Hatco EP5-84 Flav-R-Shield EP5 Food Shield 84W x 18D x 25H Heat Tempered Glass NSF Certified Made in USA
Hatco ES92-36 Flav-R-Shield ES92 Food Shield Double Sided Self Service 36W x 38D x 23H Heat Tempered Glass
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Flav-R-Shield® ALLIN1 Food Shield
  • self-service
  • portable
  • fully adjustable and collapsible
  • 24"W x 14"D 1/4" clear acrylic with 3/4" (19mm) radius corners
  • machined 1/2" (12mm) thick aluminum construction