Price:
We're Online
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Ojeda USA ALPA-77H Alpa Open Air Merchandiser 78in Height 15cu ft Capacity
Ojeda USA ALPA-120H Alpa Open Air Merchandiser 78H 51W 24.2 cu ft Capacity
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Dimensions: 80-1/2" H x 47.3" W
  • Convenience: Features automatic defrost and maintenance-free condenser for hassle-free operation
  • Energy Saving: Night curtain reduces energy consumption by 30% when closed
The Ojeda USA ALPA-120H SLIM Open Air Merchandiser is designed for commercial use in convenience stores, supermarkets, and other retail environments. With a powerful 1/3 HP compressor and a 120V/60Hz system, this unit is both efficient and reliable, making it a smart choice for your business.