Comstock Castle CCHG-24T-1 Griddle, Gas, Countertop
Price:
We're Online
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Comstock Castle CCHG-48T-1 Griddle, Gas, Countertop
Comstock Castle 3260-24-2RB Griddle / Charbroiler, Gas, Countertop
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Griddle
  • countertop
  • gas
  • 24" wide x 30" deep frame
  • 24" x 22-1/2" x 1" thick
  • smooth highly polished steel griddle plate
  • (2) thermostat controls
  • 4" splash guard on back & ends
  • 3" wide front grease trough
  • removable grease drawer
  • stainless steel exterior
  • 4" stainless steel legs