Continental Refrigerator D32N8-FB Designer Line Sandwich Unit 32 inch Front Breather Stainless Steel 1/5 hp
Price:
We're Online
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Continental Refrigerator D32N8-D Designer Line Sandwich Unit 32 inch with 8 pan capacity and stainless steel construction
Similar Products
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Designer Line Sandwich Unit
  • Front Breather
  • 32"W
  • one-section
  • (8) 1/6 size x 4" deep pans with 12" cutting board