Price:
We're Online
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Continental Refrigerator D32N8C-FB Designer Line Sandwich Unit Front Breather 32 inch with 8 Pans and Cutting Board
Continental Refrigerator D36N10 Designer Line Sandwich Unit 36 inch Two Section with Pans and Cutting Board
Similar Products
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Designer Line Sandwich Unit
  • Front Breather
  • 32"W
  • one-section
  • (8) 1/6 size x 4" deep pans with 19" cutting board