Continental Refrigerator D36N10-FB Designer Line Sandwich Unit 36 inch Front Breather Stainless Steel 2 Section
Price:
We're Online
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Continental Refrigerator D36N10 Designer Line Sandwich Unit 36 inch Two Section with Pans and Cutting Board
Continental Refrigerator D36N10C Designer Line Sandwich Unit 36W Two Section with 10 Pans and Stainless Steel Finish
Similar Products
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Designer Line Sandwich Unit
  • Front Breather
  • 36"W
  • two-section
  • (10) 1/6 size x 4" deep pans with 12" cutting board