Continental Refrigerator D48N12-FB-D Designer Line Sandwich Unit Front Breather 48 inch with 12 pan capacity
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Continental Refrigerator D48N12-FB Designer Line Sandwich Unit 48 inch Front Breather Stainless Steel 12 Pans
Continental Refrigerator D48N12C Designer Line Sandwich Unit 48 inch with 12 Pans and Stainless Steel Finish
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Designer Line Sandwich Unit
  • Front Breather
  • 48"W
  • two-section
  • (12) 1/6 size x 4" deep pans with 12" cutting board