Comstock Castle FHP30-2.5RB Charbroiler, Gas, Countertop
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Comstock Castle FHP30-18-1RB Griddle / Charbroiler, Gas, Countertop
Comstock Castle FHP30-30 Griddle, Gas, Countertop
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Char-Broiler
  • countertop
  • gas
  • 30" wide x 28" deep frame
  • 30" x 21" char-broil cooktop area
  • cast iron grates
  • sloped or flat
  • iron radiants
  • stainless steel splash guards on 3 sides
  • stainless steel exterior
  • 4" stainless steel legs