Price:
We're Online
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Southbend P12N-B-SU Platinum Heavy Duty Range Gas 12" Modular 70000 BTU Open Burners Manual Controls Stainless Steel
Similar Products
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Outdoor Charbroiler
  • gas
  • countertop
  • 24"
  • stainless steel radiants & rod grates
  • (4) burners
  • 5" splash guards
  • grease drawer
  • 4" grease trough