Krowne Metal Corporation KR19-30DP Royal Series Underbar Ice Bin Cocktail Unit 30W x 19D 122lbs Ice Capacity
Price:
We're Online
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Krowne Metal Corporation KR19-30-10 Royal Series Underbar Ice Bin Cocktail Unit 30W x 19D 92lbs Ice Capacity
Krowne Metal Corporation KR19-30DP-10 Royal Series Underbar Ice Bin Cocktail Unit 30W x 19D 122lbs Ice Capacity
Similar Products
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Royal Series Underbar Ice Bin/Cocktail Unit
  • 30"W x 19"D O.A.
  • 122-lbs ice capacity
  • 15" deep stainless steel bin liner
  • 1" drain