Krowne Metal Corporation KR19-36DP-10 Royal Series Underbar Ice Bin Cocktail Unit 36W x 19D 146lbs Ice Capacity
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Krowne Metal Corporation KR19-36DP Royal Series Underbar Ice Bin Cocktail Unit 36W x 19D 146lb Ice Capacity
Krowne Metal Corporation KR19-42 Royal Series Underbar Ice Bin Cocktail Unit 42W x 19D 129lbs Ice Capacity
  • built-in 10-circuit cold plate
  • 36"W x 19"D O.A.
  • 146-lbs ice capacity
  • 15" deep stainless steel bin liner