Krowne Metal Corporation KR19-MS32L Royal Series Underbar Speed Multi Station 32 inch with Ice Bin and Bottle Well
Price:
We're Online
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Krowne Metal Corporation KR24-MS32L Royal Series 8 Elixir Mixology Multi-Station 32W 24 Ice Bin Left 74 lbs Capacity
Similar Products
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Royal Series Underbar Speed Multi Station
  • 32" overall size
  • 24" ice bin on left
  • 8" insulated bottle well
  • (10) elixir bottle capacity (bottles not included)
  • 1" drain