Krowne Metal Corporation KR24-42DP-10 Royal Series Underbar Ice Bin Cocktail Unit 42W x 24D 212lb Capacity NSF
Price:
We're Online
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
164.45
Krowne Metal Corporation HS-53 Hand Sink Wall Mount 14W x 16D x 5B Bowl 8 Center Deck Mount Faucet 304 Stainless Steel
Similar Products
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Royal Series Underbar Ice Bin/Cocktail Unit
  • built-in 10-circuit cold plate
  • 42"W x 24"D O.A.
  • 212-lb capacity
  • 15" deep stainless steel bin liner