Krowne Metal Corporation KR24-C24L Royal Series Underbar Corner Drainboard 24W x 24D x 36-1/2H NSF
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Krowne Metal Corporation KR-SS30 Royal Series Shelf for 30W storage cabinet stainless steel
Krowne Metal Corporation 18-812L Royal Series Full Flow Faucet 8 inch Centers 12 inch Spout Low Lead Compliant
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Royal Series Underbar Corner Drainboard
  • free standing
  • 24"W x 24"D x 36-1/2"H O.A.
  • left end return
  • embossed top with 1" drain