Krowne Metal Corporation KR24-MS18 Royal Series Underbar Speed Unit 18W x 24D with Sink Bowl and Faucet
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
145.75
Krowne Metal Corporation KRPT-60RP-10 Royal Series Underbar Ice Bin Cocktail Station 60W x 45D x 45H NSF
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Royal Series Underbar Speed Unit
  • 18”W x 24”D
  • 10” x 14” x 7” deep sink bowl
  • splash mount Royal Series faucet
  • high performance push-down glass rinser faucet with pressure regulator
  • 6” diameter tool well with faucet