Price:
We're Online
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Krowne Metal Corporation KR19-30 Royal Series Underbar Ice Bin Cocktail Unit 30W x 19D 92lbs Ice Capacity
Similar Products
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Royal Series 8" Elixir Mixology Multi-Station
  • built-in 10-circuit cold plate
  • 32"W
  • 24" ice bin on right