Krowne Metal Corporation KR24-MS38R Royal Series 8 Elixir Mixology Multi-Station 38W Ice Bin Right 92 lbs Capacity
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Krowne Metal Corporation KR-SC22 Royal Series Speed Rail Locking Cover 22 Inch Stainless Steel
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Royal Series 8" Elixir Mixology Multi-Station
  • 38"W
  • 30" ice bin on right
  • 92 lbs.ice capacity
  • (2) Ice bin dividers
  • removable garnish station with integrated cover
  • (8) garnish cup capacity
  • insulated bottle well
  • (10) elixir bottle capacity (bottles not included)
  • (10) liquor bottle capacity
  • built-in speed rail
  • 1" drain