Krowne Metal Corporation KR24-MT18-C Royal Series Underbar Waste Sink Unit with Adjustable Cutting Board 18W x 24D
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Krowne Metal Corporation KR24-36 Royal Series Underbar Ice Bin Cocktail Unit 36W x 24D 138lb Capacity NSF
Krowne Metal Corporation KR24-SD18C-E Royal Series Underbar Waste Sink Unit 18W x 24D Stainless Steel NSF
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Royal Series Underbar Waste Sink Unit with Adjustable Cutting Board
  • cabinet base with locking hinged door
  • 18"W x 24"D (to match speed rail depth)
  • 14" wide x 10" front-to-back x 10" deep sink
  • splash mount Royal Series faucet
  • (1) 9" overflow standpipe
  • 6" waste chute