Krowne Metal Corporation KR24-MX84 Royal Series Speed Station 84W x 24D with Sink and Ice Bin
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Krowne Metal Corporation KR24-MX68A Zero-Step Workstation 68W x 24D 36-1/2H Stainless Steel NSF
Krowne Metal Corporation M10024 Royal Series Gas Hose 1 Inch ID 24 Inch Long Stainless Steel Tubing
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Royal Series Single Zero-Step Speed Station
  • 84"W x 24"D
  • (1) 12" x 10" x 7" deep sink bowl
  • splash mount Royal Series faucet
  • 12" dump sink with flush mounted cutting board
  • high-performance push-down glass rinser with pressure regulator & dipperwell with faucet
  • single speedrail
  • 30" ice bin