Krowne Metal Corporation KR24-TCS70A-10 The Taffer Command Station 70W x 24D 36-1/2H with Ice Bin and Speed Station
Price:
We're Online
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
574.75
Similar Products
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • The Taffer Command Station by Krowne - 70"W x 24" deep
  • 36-1/2" overall height
  • from left to right: 4" soda gun holder
  • 8"W insulated bottle section
  • 24"W ice bin
  • 15" deep liner with built in 10 circuit cold plate
  • (1) ice bin divider
  • garnish tray/sliding cover
  • 8"W five-step liquor display
  • 8" speed station with non-slip cutting board
  • rinser
  • and tool well with faucet (pressure regulator included)
  • 18" Hybrid Hand/Dump Sink with Soap and Paper Towel Dispenser
  • 36" sound deadened single speedrail