Krowne Metal Corporation KR24-TCS72E The Taffer Command Station 72W x 24D 36-1/2H with Ice Bin and Speed Station
Price:
We're Online
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
727.10
Krowne Metal Corporation KR-210 Locking Cover for KR29-24RD Must Order with Liquor Display
Similar Products
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • The Taffer Command Station by Krowne - 72"W x 24" deep
  • 36-1/2" overall height
  • from left to right: 8"W insulated bottle section
  • 30"W ice bin
  • 15" deep liner
  • (1) ice bin divider
  • garnish tray/sliding cover
  • 8"W five-step liquor display
  • 8" speed station with non-slip cutting board
  • rinser
  • and tool well with faucet (pressure regulator included)
  • 18" Hybrid Hand/Dump Sink with Soap and Paper Towel Dispenser
  • 38" sound deadened single speedrail