Atosa USA MRS-HS-18W MixRite Hand Sink 18W Wall Mount 14W x 10D x 5D Bowl Stainless Steel Gooseneck Faucet NSF
Price:
133.00
We're Online
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Atosa USA MRS-1-MOP MixRite Compartment Mop Sink 21W x 21-1/2D x 44-1/2H 18 ga Stainless Steel
Atosa USA MSF3610GR Refrigerated Counter, Sandwich / Salad Unit
Similar Products
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • MixRite Hand Sink
  • 18"W
  • wall mount
  • 14"W x 10" front-to-back x 5" deep bowl
  • 18/300 series stainless steel
  • 6"H backsplash with 2" return