Continental Refrigerator RA68N12-D Refrigerated Base Sandwich Unit 68 inch Stainless Steel with 12 Pans and Drawers
Price:
We're Online
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Continental Refrigerator RA68N12 Refrigerated Base Sandwich Unit 68W Stainless Steel with 12 Pans and Doors
Continental Refrigerator RA68N12M Refrigerated Base Sandwich Unit 68W Stainless Steel with 12 Pans and Cutting Board
Similar Products
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Refrigerated Base Sandwich Unit
  • 68"W
  • 300 series stainless steel top with (12) 1/6 size x 4" deep pans
  • stainless steel front & sides
  • galvanized steel case back
  • aluminum interior
  • 12" deep nylon cutting board
  • (4) drawers - top drawers hold (1) 12" x 20" + (3) 1/6 pans each & Bottom drawers holds (2) 12" x 20" pans each