Continental Refrigerator RA93N12M Refrigerated Base Sandwich Unit 93 inch 300 Series Stainless Steel Top
Price:
We're Online
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Continental Refrigerator RA68N8 Refrigerated Base Sandwich Unit 68W Stainless Steel Top 8 Pans 1/3 HP R290
Continental Refrigerator RA93N12M-D Refrigerated Base Sandwich Unit 93 inch 300 Series Stainless Steel Top
Similar Products
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Refrigerated Base Sandwich Unit
  • 93"W
  • 300 series stainless steel (Mighty) top with (12) 1/6 size x 4" deep pans
  • stainless steel front & sides
  • galvanized steel case back
  • aluminum interior
  • 10" deep nylon cutting board