Continental Refrigerator RA93N18M Refrigerated Base Sandwich Unit 93 inch Stainless Steel with 18 Pans and Doors
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Continental Refrigerator RA93N18-D Refrigerated Base Sandwich Unit 93 inch 300 Series Stainless Steel Top
Continental Refrigerator RA93N18M-D Refrigerated Base Sandwich Unit 93 inch 300 Series Stainless Steel Top
  • 93"W
  • 300 series stainless steel (Mighty) top with (18) 1/6 size x 4" deep pans
  • aluminum interior
  • 10" deep nylon cutting board