Continental Refrigerator RA93N24M-D Refrigerated Base Sandwich Unit 93 inch 300 Series Stainless Steel Top
Price:
We're Online
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Continental Refrigerator RA93N24M Refrigerated Base Sandwich Unit 93 inch 300 Series Stainless Steel Top
Continental Refrigerator RA93N27M Refrigerated Base Sandwich Unit 93 inch 300 Series Stainless Steel Top
Similar Products
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Refrigerated Base Sandwich Unit
  • 93"W
  • 300 series stainless steel (Mighty) top with (24) 1/6 size x 4" deep pans
  • stainless steel front & sides
  • galvanized steel case back
  • aluminum interior
  • 10" deep nylon cutting board
  • (6) drawers - top drawers hold (1) 12" x 20" + (3) 1/6 pans each & Bottom drawers holds (2) 12" x 20" pans each