Continental Refrigerator RA93SN10 Refrigerated Base Sandwich Unit 93W Stainless Steel with 10 Pans and Doors
Price:
We're Online
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Continental Refrigerator RA93SNBS-D Refrigerated Base Shallow Depth Worktop Unit 93 inch Stainless Steel 6 Drawer
Similar Products
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Refrigerated Base Shallow Depth Sandwich Unit
  • 93"W
  • 300 series stainless steel top with (10) 1/6 size x 4" deep pans
  • stainless steel front & sides
  • galvanized steel case back
  • aluminum interior
  • 10" deep nylon cutting board