Steel Works SWBAR2B48-LR Underbar Sink Units
Price:
688.46
We're Online
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Steel Works SWBAR2B36-R Bar Sink
683.98
Steel Works SWBAR3B38 Underbar Sink Units
Similar Products
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Two Compartment Underbar Sink
  • 48" x 18 3/4" x 33"H
  • 18/304 stainless steel construction
  • 10" x 14" Front to Back" x 10 deep compartments
  • 13rainboards on Left & Right
  • 3"H
  • backsplash
  • 2" OC Splash Mount Faucet Holes
  • stainless steel Apron on Front & Sides
  • Gussets
  • stainless steel legs & Side Cross bracing with stainless steel Bullet Feet
  • (2) drain baskets & (1) 10" faucet