Steel Works SWS2C162012-18R-318 Sink, (2) Two Compartment
Price:
577.80
We're Online
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Steel Works SWIB183612 Underbar Ice Bin/Cocktail Unit
Steel Works SWSOS-1672 Overshelf, Table-Mounted
Similar Products
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Sink
  • 18ga/304 stainless steel
  • 25.50" x 52.50" x 43.75"H
  • 2 fabricated tub: 16" x 20" x 12"
  • 18" right drainboard 18ga/ 202 stainless steel