Steel Works SWS3C101410-10LR-318 Sink, (3) Three Compartment
Price:
605.75
We're Online
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Steel Works SWS3C101410-10L-318 Sink, (3) Three Compartment
Steel Works SWS3C101410-10R-318 Sink, (3) Three Compartment
Similar Products
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Sink
  • 18ga/304 stainless steel
  • 19.50" x 50" x 43.75"H
  • 3 fabricated tub: 10" x 14" x 10"
  • 10" left and 10" right drainboards 18ga/ 202 stainless steel