Steel Works SWS3C162012-18L-318 Sink, (3) Three Compartment
Price:
759.76
We're Online
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Steel Works SWS3C151512-15LR-318 Sink, (3) Three Compartment
  • 18ga/304 stainless steel
  • 25.50" x 68.50" x 43.75"H
  • 3 fabricated tub: 16" x 20" x 12"
  • 18" left drainboard 18ga/ 202 stainless steel