Steel Works SWS3C182414-24L-318 Sink, (3) Three Compartment
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Steel Works SWS3C162012-318 Sink, (3) Three Compartment
Steel Works SWS3C182414-24LR-318 Sink, (3) Three Compartment
  • 18ga/304 stainless steel
  • 29.50" x 80.50" x 43.75"H
  • 3 fabricated tub: 18" x 24" x 14"
  • 24" left drainboard 18ga/ 202 stainless steel