Steel Works SWS3C182414-24R-318 Sink, (3) Three Compartment
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Steel Works SWS1C151512-318 Sink, (1) One Compartment
Steel Works SWWTS-3048-2R-318 Work Table,  40" - 48", Stainless Steel Top
  • Sink
  • 18 ga/304/3B
  • 29.50" x 80.50" x 43.75"H
  • 3 fabricated tub: 18" x 24" x 14"
  • 24" right drainboard 18ga/. 202 stainless steel