Turbo Air TOS-30PN-WB Open Display Sandwich and Cheese Merchandiser 30W x 35D x 34H Self Cleaning Condenser
Price:
We're Online
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Turbo Air PST-48-12M-N-FCL PRO Series Sandwich Salad Mega Prep Work Station with Flat Clear Lid 48 inch
Turbo Air CL-28-12 Clear Lid 27W x 20D x 7H for Salad Sandwich Units Polycarbonate
Similar Products
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Open Display Sandwich & Cheese Merchandiser
  • 30"W x 35-3/8"D x 34"H
  • 1.38 load line cu. ft. capacity
  • self-contained refrigeration with self-cleaning condenser
  • digital temperature controller
  • single pane tempered glass
  • bottom lit LED interior lighting
  • stainless steel airflow grille
  • specify exterior color
  • 3" swivel casters (2 with brakes)