Waring Commercial WDM120TX Drink Mixer 2-Speed Heavy Duty
Price:
480.00
We're Online
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Waring Commercial WFP16S5 Continuous Feed Chute Cover for Food Processor
Waring Commercial WWB10GB Hot Water Dispenser 10-Gallon Capacity
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
Waring Commercial WDM120TX Mixer, Drink / Bar
Specifications
  • Weight: 16.75 lbs
  • Dimensions: 9.00 x 22.00 x 10.38 in
  • Voltage: 120V
  • Frequency: 60Hz