Winco HAG-2012 Griddle Heavy-Duty Cast Iron Cooking Surface
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
Winco HAG-2012 Griddle Heavy-Duty Cast Iron Cooking Surface
This product is a griddle designed for versatile cooking applications. It features a rectangular shape with dimensions of 19-5/8" L x 12-1/4" W. The griddle is constructed from hard anodized aluminum and includes silicone wrapped lifted handles for ease of use.
| Brand | Winco |
| Brand: Winco |
-
Financing Available, Flexible payment plans to fit your budget. Click here to explore your options
Guaranteed Safe Checkout
Call for Help
| SKU | HAG-2012 |
| Brand | Winco |
| Weight | 5.08 lbs |
| Width | 19.63 |
| Depth | 12.25 |
| Construction | aluminum |
| Shape | rectangular |
| Short side | 12" |
| Long Side / Diameter | 19" |
|
|
