Winco SGN-302 Information Sign 9-Inch x 3-Inch Plastic
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
Winco SGN-302 Information Sign 9-Inch x 3-Inch Plastic
This product is an information sign designed to clearly communicate instructions with a "Pull" message. It features a white imprint on a black background and includes a symbol for easy recognition. The sign measures 9 inches by 3 inches and is suitable for use in various settings where clear directional guidance is needed.
| Brand | Winco |
| Brand: Winco |
-
Financing Available, Flexible payment plans to fit your budget. Click here to explore your options
Guaranteed Safe Checkout
Call for Help
| SKU | SGN-302 |
| Brand | Winco |
| Weight | 0.13 lbs |
| Height | 3.00 |
| Width | 9.00 |
| Width (side - side) | 9" |
| Type | push / pull |
| Height (top - bottom) | 3" |
|
|
