Winco SGN-333 Sign Double-Sided
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
Winco SGN-333 Sign Double-Sided
This product is a sign designed to communicate "No Food or Drink" with a white imprint on a black background. It measures 9 inches by 3 inches and is lightweight, weighing approximately 0.137 pounds. The sign is suitable for use in areas where food and drink are prohibited.
| Brand | Winco |
-
Financing Available, Flexible payment plans to fit your budget. Click here to explore your options
Guaranteed Safe Checkout
Call for Help
| SKU | SGN-333 |
| Brand | Winco |
| Weight | 0.14 lbs |
| Height | 3.00 |
| Width | 9.00 |
| Height (top - bottom) | 3" |
| Width (side - side) | 9" |
| Type | prohibitive / permissive |
|
|
