Southbend HDG-18-316L Outdoor Griddle Countertop Gas 18" W 1" Thick Polished Steel Plate Thermostatic Controls 30.000 BTU
Price:
We're Online
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Southbend HDCL-18 Charbroiler Gas Countertop 18" Lava Rock Briquettes Stainless Steel Burners Two-Position Cooking Grid
Southbend PE36T-TTT Platinum Heavy Duty Range Electric 36" with 36" x 24" Griddle Thermostatic Controls TruVection Oven
Similar Products
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Outdoor Griddle
  • countertop
  • gas
  • 18" W
  • 1" thick polished steel plate
  • thermostatic controls
  • flame failure safety device
  • 4" splash guard