Continental Refrigerator D48N12C-FB-D Designer Line Sandwich Unit Front Breather 48 inch with Drawers and Pans
Price:
We're Online
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Continental Refrigerator D48N12C-FB Designer Line Sandwich Unit 48 inch Front Breather Stainless Steel 12 Pan
Continental Refrigerator D48N12M Designer Line Mighty Top Sandwich Unit 48 inch with 12 Pans and Stainless Steel Finish
Similar Products
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Designer Line Sandwich Unit
  • Front Breather
  • 48"W
  • two-section
  • (12) 1/6 size x 4" deep pans with 19" cutting board