Continental Refrigerator D48N12M Designer Line Mighty Top Sandwich Unit 48 inch with 12 Pans and Stainless Steel Finish
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Continental Refrigerator D48N12C-FB-D Designer Line Sandwich Unit Front Breather 48 inch with Drawers and Pans
Continental Refrigerator D48N12M-D Designer Line Mighty Top Sandwich Unit 48 inch with 4 drawers and stainless steel top
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Designer Line Mighty Top Sandwich Unit
  • 48"W
  • two-section
  • (12) 1/6 size x 4" deep pans with 8" cutting board
  • (2) field rehingeable doors
  • stainless steel top
  • front
  • sides & interior
  • electronic control with digital display
  • hi-low alarm
  • 6" adjustable legs