Continental Refrigerator D48N18M-D Designer Line Mighty Top Sandwich Unit 48 inch with 4 drawers and stainless steel top
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Continental Refrigerator D48N18M Designer Line Mighty Top Sandwich Unit 48 inch with 18 1/6 size pans and stainless steel
Continental Refrigerator D48N18M-FB Designer Line Mighty Top Sandwich Unit 48 inch Front Breather Stainless Steel
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Designer Line Mighty Top Sandwich Unit
  • 48"W
  • two-section
  • (18) 1/6 size x 4" deep pans with 8" cutting board
  • (4) drawers
  • stainless steel top
  • front
  • sides & interior
  • electronic control with digital display
  • hi-low alarm
  • 6" adjustable legs