Continental Refrigerator D48N18M-FB Designer Line Mighty Top Sandwich Unit 48 inch Front Breather Stainless Steel
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Continental Refrigerator D48N18M-D Designer Line Mighty Top Sandwich Unit 48 inch with 4 drawers and stainless steel top
Continental Refrigerator D48N18M-FB-D Designer Line Mighty Top Sandwich Unit 48 inch Front Breather Stainless Steel
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Designer Line Mighty Top Sandwich Unit
  • Front Breather
  • 48"W
  • two-section
  • (18) 1/6 size x 4" deep pans with 8" cutting board