Comstock Castle FHP36-24-1RB Griddle / Charbroiler, Gas, Countertop
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Comstock Castle FHP36-18-1.5RB Griddle / Charbroiler, Gas, Countertop
Comstock Castle FHP36-36B Griddle on Overfire Broiler, Gas, Countertop
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Char-Broiler/Griddle Combination
  • countertop
  • gas
  • 36" wide x 28" deep frame
  • (1) 12" x 21" char-broiler area
  • cast iron grates
  • sloped or flat
  • iron radiant
  • (1) 24" x 21" x 3/4" thick griddle plate
  • stainless steel splash guards on 3 sides
  • insulated stainless steel sides
  • 5" stainless steel legs