Comstock Castle FHP36-36B Griddle on Overfire Broiler, Gas, Countertop
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Comstock Castle FHP36-24-1RB Griddle / Charbroiler, Gas, Countertop
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Griddle-Cheesemelter Combination
  • countertop
  • gas
  • 36" wide x 28" deep x 15" tall cabinet style frame (without legs)
  • 36" x 21" x 3/4" thick griddle plate
  • stainless steel mesh radiant
  • 30" wide x 18" deep pull-out lower cheesemelter rack
  • stainless steel exterior
  • can be used without legs or with accompanying 6" legs