Comstock Castle FHP42-24-1.5RB Griddle / Charbroiler, Gas, Countertop
Mon–Fri 9am–5pm · Sat 9am–3pm EST
Comstock Castle FHP36-36B Griddle on Overfire Broiler, Gas, Countertop
Comstock Castle FHP48-18-1.5RB Griddle / Charbroiler, Gas, Countertop
Need help with this product?
Mon–Sat 9am–5pm EST
  • Char-Broiler/Griddle Combination
  • countertop
  • gas
  • 42" wide x 28" deep
  • (1) 18" x 21" broiler area
  • cast iron grates
  • sloped or flat
  • iron radiants
  • (1) 24" x 21" x 3/4" thick griddle plate
  • stainless steel splash guards on 3 sides
  • stainless steel exterior
  • 4" stainless steel legs